13 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)

VINO. Театр драми і комедії «На лівому березі»: VINO Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «VINO. Театр драми і комедії «На лівому березі»: VINO»
Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна) - 13 березня 2024 в 18:00

VIÑO

Додаткова інформація - У виставі присутні сцени оголеності та тютюнопаління.

Тривалість - 1 год. 30 хв. без антракту

Жанр - Фізичний театр. Вистава майже без слів.Вони тут не потрібні.

Прем'єра - 6 березня 2020 року

Автор - Євген Корняг (Білорусь)

Режисура та пластичне рішення - Євген Корняг (Білорусь)

Художниця - Тетяна Нерсисян (Білорусь)

Композитор - Микита Золотар (Бельгія)

Помічниця режисера - Наталія Дуборова

Фото - Анастасія Мантач та Олексій Товпига

Художнє рішення - Олександр Порядченко

Продюсер проєкту - Стас Жирков

Білоруський режисер Євген Корняг запрошує нас на територію фізичного театру. Це місце, де мало слів. Місце, в якому бере владу рух, символи та відчуття. Історії акторів, розказані мовою тіла, ритму, музики, звучать як відлуння зникаючих слів. Емоції, які перетворюються на жести. Чекаєте лінійного сюжету? Режисер вистави пропонує поринути у виставу по-новому. Поняття, про які говорять в театрі іноді наскільки крихкі, що не завжди їх можна виразити словами. Саме рух та образи донесуть те, що зазвичай лишається поміж рядків.

Чим можна заповнити самотність? Келихом вина. Скільки потрібно келихів? Один, два, три… самотність не зникає, а ти вже не в змозі зупинитися. Ти в пастці алкогольної ейфорії. Твоє почуття самотності вже заповнюється приємним післясмаком від ковтка жаданого напою. Ти опиняєшся на новій території, де стаєш сміливішим. В тебе виростають крила. Тепер ти можеш сказати щось «зайве», що може виявитись найважливішим – зізнатись у коханні, вибачитись, щиро відповісти правду. Відчуття алкогольної ейфорії поглинає тебе, але тепер ти боїшся втратити межу. Ковток – крок вперед, ковток – крок назад. Чи існує ідеальна формула винного міксу, яка здатна знищити самотність назавжди?

Вистава VIÑO – “Найкраща хореографічна/балетна/пластична вистава” Фестивалю-премії ГРА-2021.

Актори

Гостя - Анастасія Пустовіт

Гість - Максим Девізоров

Гість - Владислав Писаренко

Гість - Дмитро Соловйов

Гостя - Катерина Савенкова

Гостя - Анастасія Глущак

Гостя - Анастасія Іванюк

ГостяОксана Жданова

Гостя - Катерина Качан

Гість - Максим Рягін

Гість - Олександр Соколов

Гість - Олександр Піскунов

Гостя - Марина Клімова

Гостя - Анастасія Король

Гість - Антон Вахліовський

Придбати квитки на концерт VINO. Театр драми і комедії «На лівому березі»: VINO 13 березня 2024 в 18:00, Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра по ціні від 100 грн.

VINO. Театр драми і комедії «На лівому березі»: VINO відбудеться 13 березня 2024 в 18:00 в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою м. Київ, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна).

Доставка квитків на VINO. Театр драми і комедії «На лівому березі»: VINO по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на VINO. Театр драми і комедії «На лівому березі»: VINO цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ