16 лютого 2024 в 19:00, Київ, Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТІ ім. Леся Курбаса), вул. Володимирська, 23-в

Вистава-стендап «Боятися немає сенсу» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Вистава-стендап «Боятися немає сенсу»»
Київ, Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТІ ім. Леся Курбаса), вул. Володимирська, 23-в - 16 лютого 2024 в 19:00

Авторська вистава-стендап «Боятися немає сенсу»

Постановка і гра Andy Iva

У рамках проєкту АРТ-ФЕСТУ «ЛЮТИЙ ЛЮТИЙ 2014-2024»

Ця вистава має на меті показати що таке війна з середини і тим самим дати можливість краще зрозуміти учасників бойових дій. Це можливість по іншому подивитись на ветеранів АТО, зрозуміти через що їм довелось пройти і в певній мірі намітити шлях для створення з ними діалогу який допоможе ветеранам повернутись до мирного життя, побороти проблеми ПТСР. Показати проблеми з якими зіштовхувались бійці під час війни через комедіно-трагічні ситуації.

Це живий діалог з глядачем і через його реакції чи їх відсутність зрозуміти наскільки важливою є та чи інша тема піднята у виставі і спробувати допомогти глядачу відчути себе на передовій.

На запитання, як можна сміятися із такого страшного слова як війна, автор говорить, що не тільки можна але і треба. Адже це не насмішка – це сміх. А сміх це ліки, це своєрідне щеплення, яке дозволяє залишатися людиною в тих страшних обставинах і це та зброя яка просто зводить нанівець усю психологічну війну ворога.

Тривалість вистави – 90 хв.

Вікове обмеження – 18 плюс

Вхід для військовослужбовців – безкоштовний.

Придбати квитки на Вистава-стендап «Боятися немає сенсу» 16 лютого 2024 в 19:00, Київ, Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТІ ім. Леся Курбаса) по ціні від 200 грн.

Вистава-стендап «Боятися немає сенсу» відбудеться 16 лютого 2024 в 19:00 в Київ, Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТІ ім. Леся Курбаса) за адресою вул. Володимирська, 23-в.

Доставка квитків на Вистава-стендап «Боятися немає сенсу» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТІ ім. Леся Курбаса), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТІ ім. Леся Курбаса), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Вистава-стендап «Боятися немає сенсу» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ