7 квітня 2024 в 17:00, Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5

Загадкове нічне вбивство собаки (НАДТ): Загадкове нічне вбивство собаки Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Загадкове нічне вбивство собаки (НАДТ): Загадкове нічне вбивство собаки»
Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 - 7 квітня 2024 в 17:00

Основна сцена

Прем'єра: 27, 29 квітня 2018 року

П'єса Саймона Стівенса за однойменним романом Марка Хеддона

Загадкове нічне вбивство собаки

Вистава на дві дії

Тривалість – 2 години 15 хв.

Постановка – Кирило Кашликов

Сценографія та костюми – Олена Дробна

Звукове рішення вистави – Владислав Тененбаум

Візуальне рішення вистави – «Front Pictures»

Хореографія – Ольга Голдис

Відеопроекція – Олексій Рабін, Андрій Рябін, Олександр Шабанов

Сценічна мова – Ганна Грінчак

Помічники режисера – Сергій Литвин, Світлана Роєнко

В основі вистави – роман Марка Хеддона, який давно став світовим бестселером.

Перед Крістофером лежить мертвий сусідський собака. На годиннику сім хвилин першої ночі, і хлопчик – головний підозрюваний. Крістофер вирішує знайти вбивцю собаки, не припускаючи, що це розслідування закине його в пекло складних і непередбачуваних відносин дорослих, і змусить зробити неможливе - змінити звичний хід життя.

Крістофер Бун має феноменальну пам'ять і добре ставиться до тварин, але не виносить, коли до нього торкаються, і нічого не розуміє в людських емоціях. Він любить червоний колір, місію Аполлон, Шерлока Холмса і мріє стати математиком.

Ця історія, де детектив переплітається з мелодрамою та комедією, виконана глибокого драматизму: не здатний відчувати емоції підліток з аутизмом допоміг дорослим вирішити непосильне для них завдання – навчитися любити одне одного.

Придбати квитки на Загадкове нічне вбивство собаки (НАДТ): Загадкове нічне вбивство собаки 7 квітня 2024 в 17:00, Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки по ціні від 60 грн.

Загадкове нічне вбивство собаки (НАДТ): Загадкове нічне вбивство собаки відбудеться 7 квітня 2024 в 17:00 в Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки за адресою Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

Доставка квитків на Загадкове нічне вбивство собаки (НАДТ): Загадкове нічне вбивство собаки по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на Загадкове нічне вбивство собаки (НАДТ): Загадкове нічне вбивство собаки цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ